Du har inga produkter i din varukorg.

Totalt: 0 :-
Alla priser i SEK

Vår personal

Nils-Olof Westberg (Anst. år 1966)
Tel: 08-445 14 20
Mail: westberg@bastuspecialisten.se
VD och ägare av företaget. Har arbetat med bastu & brasvärme sedan företaget startades 1966.

marcus

Marcus Westberg (Anst. år 2010)
Tel: 08-445 14 19
Mail: mw@bastuspecialisten.se
Säljare och ansvarig för E-handel. 

Eva Norlander (Anst. år 2013)
Tel: 08-445 14 11
Mail: eva@bastuspecialisten.se
Ansvar för ekonomiavdelningen och administrativa frågor.

Jenny Westberg (Anst. år 2012)
Tel: 08-445 14 14
Mail: jenny@bastuspecialisten.se
Kontor och administration.

Johan Schönberg (Anst. år 1991)
Tel: 08-445 14 15
Mail: johan@bastuspecialisten.se
Ansvarar för inköp & IT.

Maria

Maria Ferm (Anst. år 2016)
Tel: 08-445 14 10
Mail: maria@bastuspecialisten.se
Webbadministratör. 

Ove Gustafsson (Anst. år 1986)
Tel: 08-445 14 12
Mail: ove@bastuspecialisten.se
Offert & objektförsäljning.

Lars Bäckman (Anst. år 1994)
Tel: 08-445 14 28
Mail: lars.b@bastuspecialisten.se
Offert & objektförsäljning.

anders

Anders Björk (Anst. år 1979)
Tel: 08-445 14 17
Mail: anders@bastuspecialisten.se
Säljare.

Marcus Parmstig (Anst. år 1998)
Tel: 08-445 14 22
Mail: marcus@bastuspecialisten.se
Säljare.

Ingela Parmstig (Anst. år 2010)
Tel: 08-445 14 21
Mail: ingela@bastuspecialisten.se 
Säljare.

Mikael

Mikael Wahlström (Anst. år 2012)
Tel: 08-445 14 13
Mail: mikael@bastuspecialisten.se
Säljare.

Dana

Dana Valero Delgado (Anst. år 2014)
Säljare.
(Föräldraledig)

Kjell-Arne

Kjell-Arne Strömberg (Anst. år 2014)
Tel: 08-445 14 16
Mail:kjell-arne@bastuspecialisten.se
Säljare.

Patrik

Patrik Folke (Anst. år 2016)
Tel: 08-445 14 27
Mail: patrik@bastuspecialisten.se
Säljare.

Daan

Daan Drupsteen (Anst. år 2017)
Tel: 08-445 14 23
Mail: Daan@bastuspecialisten.se
Säljare.

ny kollega

Marika Jacobsson (Anst. år 2017)
Tel: 08-445 14 25
Mail: marika@bastuspecialisten.se
Säljare.

mats

Mats Nordlander (Anst. år 1986)
Tel: 08-445 14 18
Mail: mats@bastuspecialisten.se
Ansvarar för lager & logistik.

Mattias

Mattias Westergren (Anst. år 2011)
Tel: 08-445 14 24
Mail: mattias@bastuspecialisten.se
Lager & logistik.

Wilhelm

Wilhelm Löfving (Anst. år 2014)
Tel: 08-445 14 26
Mail: wilhelm@bastuspecialisten.se
Lager & logistik.