Facebook Pixel
Växla Nav

Vår personal

Nils-Olof

Nils-Olof Westberg (Anst. år 1966)
Tel: 08-445 14 20
Mail: westberg@bastuspecialisten.se
VD och ägare av företaget, har arbetat med bastu och brasvärme sedan företaget startades år 1966.

Marcus W

Marcus Westberg (Anst. år 2010)
Tel: 08-445 14 19
Mail: mw@bastuspecialisten.se
Säljare och ansvarig för E-handel.
 
 

Eva

Eva Norlander (Anst. år 2013)
Tel: 08-445 14 11
Mail: eva@bastuspecialisten.se
Ansvar för ekonomiavdelningen och administrativa frågor.
 

Ingela

Ingela Parmstig (Anst. år 2010)
Tel: 08-445 14 14
Mail: ingela@bastuspecialisten.se
Kontor och administration.
 
 

Johan

Johan Schönberg (Anst. år 1991)
Tel: 08-445 14 15
Mail: johan@bastuspecialisten.se
Ansvarar för inköp & IT.

Maria

Maria Ferm (Anst. år 2016)
Webbadministratör.
Föräldraledig

Linn

Linn Ekroth (Anst. år 2020)
Tel: 08-445 14 10
Mail: linn@bastuspecialisten.se
Webbadministratör.

Ove

Ove Gustafsson (Anst. år 1986)
Tel: 08-445 14 12
Mail: ove@bastuspecialisten.se
Offert & objektförsäljning.

Lars

Lars Bäckman (Anst. år 1994)
Tel: 08-445 14 28
Mail: lars.b@bastuspecialisten.se
Offert & objektförsäljning.

Anders

Anders Björk (Anst. år 1979)
Tel: 08-445 14 17
Mail: anders@bastuspecialisten.se
Säljare.

Marcus P

Marcus Parmstig (Anst. år 1998)
Tel: 08-445 14 22
Mail: marcus@bastuspecialisten.se
Säljare.

Mikael

Mikael Wahlström (Anst. år 2012)
Tel: 08-445 14 13
Mail: mikael@bastuspecialisten.se
Säljare.

Kjell-Arne

Kjell-Arne Strömberg (Anst. år 2014)
Tel: 08-445 14 16
Mail:kjell-arne@bastuspecialisten.se
Säljare, deltid.

Daan

Daan Drupsteen (Anst. år 2017)
Säljare.
Föräldraledig

Emely

Emely Fransson (Anst. år 2018)
Säljare.
Föräldraledig

Fredrik Måspers

Fredrik Måspers (Anst. år 2020)
Tel: 08-445 14 21
Mail: fredrik@bastuspecialisten.se
Säljare.

Marie

Marie Larsson (Anst. år 2021)
Tel: 08-445 14 25
Mail: marie@bastuspecialisten.se
Säljare.

Lina

Lina Ekman (Anst. år 2021)
Tel: 08-445 14 24
Mail: lina@bastuspecialisten.se
Säljare.

Reiner

Reiner Jögi (Anst. år 2021)
Mail: reiner@bastuspecialisten.se
Säljare.

Mats

Mats Nordlander (Anst. år 1986)
Tel: 08-445 14 18
Mail: mats@bastuspecialisten.se
Lager & logistik.

Wilhelm

Wilhelm Löfving (Anst. år 2014)
Tel: 08-445 14 26
Mail: wilhelm@bastuspecialisten.se
Lager & logistik.

Frank

Frank Halling (Anst. år 2021)
Mail: frank@bastuspecialisten.se
Lager & logistik

© Copyright Bastuspecialisten 2014-2021