Facebook Pixel
Växla Nav

Vår personal

Nils-Olof

Nils-Olof Westberg
Tel: 08-445 14 20
Mail: westberg@bastuspecialisten.se
VD och ägare av företaget, har arbetat med bastu och brasvärme sedan företaget startades år 1966.

Marcus W

Marcus Westberg
Tel: 08-445 14 19
Mail: mw@bastuspecialisten.se
Säljare och ansvarig för E-handel
 
 

Eva

Eva Norlander
Tel: 08-445 14 11
Mail: eva@bastuspecialisten.se
Ansvar för ekonomiavdelningen och administrativa frågor
 

Ingela

Ingela Parmstig 
Tel: 08-445 14 14
Mail: ingela@bastuspecialisten.se
Kontor och administration
 
 

Johan

Johan Schönberg
Tel: 08-445 14 15
Mail: johan@bastuspecialisten.se
Ansvarar för inköp & IT

Maria

Maria Ferm
Tel: 08-445 14 10
Mail: maria@bastuspecialisten.se
Webbadministratör

Linn

Linn Ekroth
Tel: 08-445 14 10
Mail: linn@bastuspecialisten.se
Webbadministratör & marknadsassistent

Anders

Anders Björk
Tel: 08-445 14 17
Mail: anders@bastuspecialisten.se
Säljare

Marcus P

Marcus Parmstig
Tel: 08-445 14 22
Mail: marcus@bastuspecialisten.se
Säljare

Mikael

Mikael Wahlström
Tel: 08-445 14 13
Mail: mikael@bastuspecialisten.se
Säljare

Marie

Marie Larsson
Tel: 08-445 14 25
Mail: marie@bastuspecialisten.se
Säljare

Annelie Denreus

Annelie Denreus
Tel: 08-445 14 27
Mail: annelie@bastuspecialisten.se
Säljare

Kjell-Arne

Kjell-Arne Strömberg
Tel: 08-445 14 16
Mail: kjell-arne@bastuspecialisten.se
Säljare (deltid)

Emely

Emely Fransson
Säljare
Föräldraledig

Fredrik Måspers

Fredrik Måspers
Tel: 08-445 14 21
Mail: fredrik@bastuspecialisten.se
Säljare

Lina

Lina Ekman
Tel: 08-445 14 24
Mail: lina@bastuspecialisten.se
Säljare

Elias

Elias Holmgren
Tel: 08-445 14 23
Mail: elias@bastuspecialisten.se
Säljare

Melanie

Melanie Strandman
Tel: 08-445 14 12
Mail: melanie@bastuspecialisten.se
Säljare

Mats

Mats Nordlander (Anst. år 1986)
Tel: 08-445 14 18
Mail: mats@bastuspecialisten.se
Lager & logistik

Wilhelm

Wilhelm Löfving
Tel: 08-445 14 26
Mail: wilhelm@bastuspecialisten.se
Lager & logistik

Frank

Frank Halling
Mail: frank@bastuspecialisten.se
Lager & logistik

© Copyright Bastuspecialisten 2014-2022